×

Filtruj według

Kolor
Rozmiar
Typ grzejnika
Podłączenie
Moc cieplna [W]
-
Wysokość [cm]
Szerokość [cm]
Cena
-

Grzejniki łazienkowe

 • Grzejnik łazienkowy SHINO wysokość 60 cm
  785,00 zł

  Ten panelowy grzejnik łazienkowy sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych przestrzeniach. Posiada siedem wariantów kolorystycznych. Wybierz ten, który najbardziej przykuje Twój wzrok. Kolektor został umieszczony tylko z jednej strony w odróżnieniu od popularnych modeli drabinkowych. Ponadto między grupami profili (w tym przypadku mamy dwie grupy, a każda zawiera po 3 sztuki) znajduje się sporo wolnej przestrzeni, co pozwala na swobodne suszenie mokrych tekstyliów.

 • Grzejnik łazienkowy SHINO wysokość 70 cm
  860,00 zł

  Oferowane przez naszą firmę produkty są stylowe i przede wszystkim bardzo starannie wykonane. Idealnie gładka powierzchnia grzejników oraz równomiernie rozłożone panele grzewcze (w trzech grupach) w modelu SHINO to prawdziwa uczta dla perfekcjonistów. Znakomicie wkomponuje się zarówno w awangardowe aranżacje łazienki, jak i bardziej klasyczne. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru (w tym m.in. w złotym i połyskującym czarnym).

 • Grzejnik łazienkowy SHINO wysokość 100 cm
  910,00 zł

  Model SHINO idealnie sprawdzi się jako grzejnik zarówno do małej, jak i dużej łazienki. Występuje bowiem w aż 15 wariantach mocowych! W tym miejscu prezentujemy urządzenie o wysokość 1000 mm. W zależności od jego szerokości ma moc 427, 519 lub 605 watów. Płaskie, prostokątne panele zostały ułożone w trzy grupy dość oddalone od siebie. Dzięki temu, iż kolektor znajduje się tylko po jednej stronie przewieszenie wilgotnego ręcznika jest zdecydowanie prostsze.

 • Grzejnik łazienkowy SHINO wysokość 130 cm
  970,00 zł

  Nowoczesny wygląd i funkcjonalność – tak można z pewnością opisać prezentowany w tym miejscu grzejnik. Dwanaście płaskich, prostokątnych paneli nadaje mu lekkości mimo, iż posiada 1300 mm wysokości. Panele zostały równomiernie osadzone na kolektorze przesuniętym do boku w czterech grupach. Między nimi znajduje się na tyle dużo wolnej przestrzeni, by umożliwić swobodne zawieszanie mokrych tkanin. Dzięki siedmiu wariantom kolorystycznym kaloryfer można wpasować do każdego wystroju łazienki.

 • Grzejnik łazienkowy SHINO wysokość 160 cm
  1 180,00 zł

  Szukasz odpowiedniego grzejnika do sporej łazienki? Zależy Ci by miał dużą moc? Jesteś w świetnym miejscu. Proponujemy model SHINO o panelowej konstrukcji. To połączenie nowoczesności z klasyką. Posiada 15 prostokątnych, wyjątkowo płaskich profili grzewczych ułożonych w pięciu grupach. Znajdujące się między nimi przerwy oraz jednostronnie umiejscowiony kolektor sprawiają, że można go używać również jako suszarki. Prostokątne, wyjątkowo płaskie panele i jednostronny kolektor nadaje mu niezwykłej lekkości. W zależności od Twoich potrzeb dostępny jest w trzech szerokościach (400, 500 i 600 mm). Każdy możesz zakupić w siedmiu wariantach kolorystycznych, więc bez trudu dobierzesz właściwy.

 • Grzejnik łazienkowy WOS wysokość 600 mm
  590,00 zł

  Model WOS posiada strukturę składającą się z płaskich prostokątnych profili ułożonych poziomo w dwóch oddalonych od siebie grupach po cztery sztuki. Kolektor, na którym się opierają, znajduje się tylko po lewej stronie. Idealnie sprawdzi się w małych łazienkach, w których każdy wolny centymetr kwadratowy ściany jest na wagę złota. Dzięki bogatej kolorystyce (aż 10 opcji do wyboru) grzejnik można bez trudu wkomponować w każdą łazienkę, czy to urządzoną w stylu tradycyjnym, czy bardziej nowoczesnym.

 • Grzejnik łazienkowy WOS wysokość 1000 mm
  780,00 zł

  Grzejnik łazienkowy został zaprojektowany w taki sposób, by jednocześnie był niezwykle funkcjonalny i stylowy. Zamontowano w nim 12 prostokątnych, cienkich paneli, które tworzą trzy skupiska. Dzięki większym przerwom pomiędzy nimi oraz tylko jednemu kolektorowi przesuniętemu na lewą stronę istnieje możliwość wykorzystywania grzejnika jako suszarki do mokrych tekstyliów. Urządzenie świetnie prezentować się będzie nie tylko w klasycznych wnętrzach, ale również o wystroju minimalistycznym.

 • Grzejnik łazienkowy WOS wysokość 1300 mm
  1 010,00 zł

  Wydawać by się mogło, że to tylko niezwykle prosty łazienkowy grzejnik, ale ma coś w sobie, prawda? Tajemnica tkwi m.in. w harmonijnym ułożeniu 16 listew grzewczych. Podobnie jak kolektor, umiejscowiony tylko z lewej strony, ich profil jest prostokątny. Wszystko to sprawia, że bryła pozostaje wizualnie lekka, wyważona. Poza tym dzięki zachowaniu sporych przestrzeni pomiędzy grupami listew, a także odpowiedniej mocy urządzenia możliwe jest swobodne wykorzystywanie go do wysuszenia np. ręczników.

 • Grzejnik łazienkowy WOS wysokość 1700 mm
  1 360,00 zł

  Jeśli zależy Ci na tym, by grzejnik charakteryzowała duża moc grzewcza i atrakcyjny wygląd to właśnie znalazłeś idealny model. Odpowiednią temperaturę w łazience zapewni 20 płaskich paneli podzielonych na pięć grup. Dzięki nim grzejnik mimo swoich rozmiarów sprawia wizualnie wrażenie bardzo lekkiego, subtelnego. Dlatego z powodzeniem wykorzystuje się go do aranżacji nowoczesnych wnętrz np. skandynawskich.

 • Grzejnik łazienkowy FIT wysokość 500 mm
  490,00 zł

  W dzisiejszych czasach grzejnik w łazience ma nie tylko zapewniać przyjemne ciepło, ale również stanowić dekorację ściany. Te dwie funkcje łączy w sobie model FIT. Odpowiednią ilość ciepła w pomieszczeniach o małej powierzchni zapewnia sześć paneli podzielonych na dwie grupy. Pomiędzy nimi znajduje się na tyle dużo wolnej przestrzeni, by móc zawiesić np. mokry ręcznik czy ściereczkę. Czynność tę ułatwia dodatkowo jednostronne umiejscowienie kolektora. Panele mają kształt prostokątny. Są niezwykle cienkie, więc nie zabierają wiele miejsca. Dzięki takiej konstrukcji grzejnik sprawia wrażenie niezwykle lekkiego.

 • Grzejnik łazienkowy FIT wysokość 800 mm
  590,00 zł

  Model FIT to grzejnik łazienkowy, którego cechą charakterystyczną są płaskie profile grzewcze o prostokątnym przekroju. Zostały podzielone na trzy grupy, z których każda liczy po trzy elementy. Dzięki tej specjalnej konstrukcji urządzenie nabiera lekkości i może z powodzeniem stanowić ciekawy dodatek aranżacyjny. Co istotne, atrakcyjny wygląd nie oznacza konieczności rezygnacji z funkcji użytkowych. Rozwieszenie ręcznika jest nie tylko możliwe, ale także zdecydowanie łatwiejsze, bowiem kolektor znajduje się tylko po jednej stronie. Można zatem wsunąć mokry materiał go z boku.

 • Grzejnik łazienkowy FIT wysokość 1100 mm
  780,00 zł

  Szukasz grzejnika, który zachwyci Cię swą prostotą, ale jednocześnie doskonale wkomponuje się w łazienkę urządzoną w nowoczesnym stylu? Oto on – model FIT. Składa się na niego dwanaście paneli ułożonych na kolektorze w czterech równolicznych grupach. Zachowano między nimi odpowiednią przestrzeń, by umożliwić suszenie chociażby wilgotnych lub mokrych ręczników. Oferujemy 10 ciekawych kolorów do wyboru – w tym wykończenia matowe i na połysk.

 • Grzejnik łazienkowy FIT wysokość 1400 mm
  1 040,00 zł

  Nowoczesny design, funkcjonalność i możliwie najwyższa jakość wykonania – tak w kilku słowach można opisać grzejnik panelowy FIT. Zbudowany został z prostokątnych listew tej samej grubości przymocowanych tylko z jednej strony do kolektora. Podzielono je na pięć grup, z których każda liczy sobie po trzy sztuki. Specjalnie pozostawione szerokie przerwy między nimi zachowują funkcje użytkowe grzejnika. Każdy jego element został stworzony z niezwykłą pieczołowitością – to prawdziwa uczta dla perfekcjonistów.

 • Grzejnik łazienkowy FIT wysokość 1700 mm
  1 315,00 zł

  Czym wyróżnia się grzejnik FIT spośród innych dostępnych na rynku? Przede wszystkim lekko wyglądającą konstrukcją. Efekt ten osiągnięto dzięki zastosowaniu płaskich paneli (stąd jego inna nazwa – grzejnik panelowy) o prostokątnym profilu. Podzielono je na sześć grup i pozostawiono między nimi odpowiednie przerwy. Pomogło również przesunięcie kolektora do boku. Z uwagi na swoje gabaryty, najlepiej zaprezentuje się w dużych łazienkach urządzonych nowocześnie. Dostępny jest w kilku barwach o różnym wykończeniu (przykładowo kolor czarny występuje w macie, strukturze i połysku).

 • Grzejnik łazienkowy PISA szerokość 300 mm
  580,00 zł

  Prostokątna konstrukcja grzejnika łazienkowego PISA zdecydowanie przypadnie do gustu miłośnikom modernistycznego i eklektycznego stylu. Siedem profili grzewczych (w modelu, który posiada 700 mm wysokości jest ich pięć) ułożonych zostało asymetrycznie w sporym oddaleniu od siebie. Nie tworzą z ramą jednej płaszczyzny, dzięki czemu drobne elementy garderoby czy ręczniki zawieszone do wysuszenia nie przylegają do ściany. Do modelu można bez trudu podłączyć grzałkę elektryczną, dzięki której zyskujesz suszarkę pracującą niezależnie od sezonu grzewczego. Grzejnik dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

 • Grzejnik łazienkowy SPAL wysokość 700 mm
  580,00 zł

  Grzejnik drabinkowy SPAL, dostępny w 10 wariantach kolorystycznych, idealnie pasować będzie do łazienki urządzonej w nowoczesnym stylu. Składa z prostokątnej ramy i czterech płaskich paneli grzewczych podzielonych na dwie grupy, które dzieli spora odległość. Co ciekawe, wymienione elementy nie tworzą jednej płaszczyzny, co sprawia, że model można określić jako niebanalny. Dzięki takiej konstrukcji mokre tekstylia zawieszone do wysuszenia nie stykają się ze ścianą. Dokupując grzałkę elektryczną możesz używać tego grzejnika jako całorocznej suszarki.

 • Grzejnik łazienkowy SPAL wysokość 940 mm
  670,00 zł

  Wydawać by się mogło, że mamy tutaj do czynienia z prostym grzejnikiem drabinkowym. Nic bardziej mylnego. Wprawdzie posiada on prostokątną ramę, ale na szczególną uwagę zasługują panele. Zostały one podzielone na trzy dwuelementowe grupy, przy czym środkowa stanowi jedną płaszczyznę z ramą, a dwie pozostałe – osobną. Model występuje w aż 10 kolorach co znacznie wpływa na możliwości aranżacyjne pomieszczenia. Co istotne, grzejnik przystosowany jest do pracy z grzałką elektryczną, a zatem nawet w bardzo chłodne letnie dni w łazience będzie panowała przyjemna temperatura.

 • Grzejnik łazienkowy SPAL wysokość 1200 mm
  745,00 zł

  Model SPAL ma coś intrygującego w sobie, a to za sprawą paneli grzewczych. Posiada ich w sumie osiem – cztery są płaskie o prostokątnym przekroju, zaś drugie cztery w swym kształcie przypomina nieco duże zszywki biurowe. W dodatku podzielono je na cztery dwuelementowe grupy (płaskie profile znajdują się w środku) usadowione w sporej odległości od siebie. Grzejnik zatem nie tylko będzie stanowił ozdobę łazienkowej ściany, ale zachowuje swe funkcje użytkowe. Zwłaszcza, że może pracować we współpracy z grzałką elektryczną.

 • Grzejnik łazienkowy SPAL szerokość 300 mm
  880,00 zł

  Jeśli szukasz wąskiego, wysokiego, ale jednocześnie nowoczesnego grzejnika do łazienki to już go masz. Polecamy model SPAL. Niewątpliwą jego zaletą jest ciekawy design – prostokątna rama, na której znajdują się dwa rodzaje poziomych grzałek. Sześć z nich to płaskie panele o profilu prostokątnym osadzone wewnątrz ramy, a kolejne 6 tworzą oddzielną płaszczyznę. Umieszczone są naprzemienne po dwie sztuki. Urządzenie dostępne jest w kilku wymiarach, charakteryzujących się różną mocą. Dzięki temu model sprawdzi się w łazienkach o różnej kubaturze. Przystosowany jest również do pracy z grzałką elektryczną.

 • Grzejnik łazienkowy BALI szerokość 300 mm
  380,00 zł

  Grzejnik BALI zajmuje bardzo mało miejsca dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników niewielkich łazienek. W końcu każdy kawałek wolnej przestrzeni jest na wagę złota. Stabilna prostokątna rama oraz siedem płaskich profili (w modelu posiadającym 700 mm wysokości jest ich pięć) zamontowanych w jej wnętrzu stanowi jedną płaszczyznę. Mimo, iż panele grzewcze nie są ułożone poziomo można spokojnie na nich zawieszać ręczniki lub elementy garderoby. Między nimi znajduje się odpowiednia ilość wolnej przestrzeni, by czynność ta nie przysporzyła problemów. Urządzenie po dokupieniu specjalnej grzałki może działać jako grzejnik elektryczny.

 • Grzejnik łazienkowy LENS szerokość 300 mm
  425,00 zł

  To, co wyróżnia grzejnik drabinkowy LENS to wąskie profile ułożone w czteroelementowe grupy. Ich liczba rośnie wraz z wysokością urządzenia. Rozłożono je w równych odstępach wewnątrz prostokątnej ramy. Tworzą z nią jedną płaszczyznę. Dzięki temu głębokość grzejnika wynosi zaledwie 57 mm. Nie zabiera zbyt wiele miejsca, więc będzie idealny do łazienki np. w domku letniskowym czy na działce. Tym bardziej, że jego konstrukcja umożliwia podłączenie grzałki elektrycznej. Grzejnik nie tylko sprawi, że w pomieszczeniu będzie panowało przyjemne ciepło. Może też służyć jako suszarka przez okrągły rok.

 • Grzejnik łazienkowy ROMA szerokość 300 mm
  585,00 zł

  Połączenie klasyki z nowoczesnością – tak krótko można byłoby podsumować grzejnik drabinkowy ROMA. Posiada stabilną prostokątną ramę, na której osadzono w równych odstępach panele grzewcze. Tworzą one jednak osobną płaszczyznę. Celowo zostały odsunięte od ściany, by wilgotne tekstylia jej nie dotykały. Przestrzeń między nimi sprawia, że urządzenie świetnie sprawdzi się w roli zarówno wieszaka, jak i suszarki. Wybierz odpowiedni do twojej łazienki kolor, wymiar i moc grzewczą. Opcjonalnie możesz dokupić również grzałkę elektryczną.

 • Grzejnik łazienkowy LAZIO szerokość 300 mm
  500,00 zł

  To przykład grzejnika drabinkowego o bardzo nietypowym, ale ciekawym ułożeniu profili grzewczych. Im wyżej się znajdują tym wyższa jest przerwa pomiędzy nimi. Osadzone zostały wewnątrz prostokątnej ramy. Nie dosyć, że urządzenie zachowuje swe funkcje użytkowe (jest całkiem sporo miejsca do zawieszania mokrych czy wilgotnych tekstyliów) to w dodatku stanowi oryginalną ozdobę łazienkowej ściany. Świetnie się sprawdzi zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacjach. Dostępny jest w aż dziesięciu kolorach. Co więcej, może współpracować z grzałką elektryczną.

 • Grzejnik łazienkowy NYSA szerokość 300 mm
  390,00 zł

  Idealnym grzejnikiem do łazienki zaaranżowanej w minimalistycznym stylu będzie model NYSA. A to za sprawą jego niezwykle prostej konstrukcji. Posiada regularny układ płaskich profili grzewczych o przekroju prostokąta, które osadzono wewnątrz prostokątnej ramy. Liczba profili uzależniona jest od wysokości urządzenia. Między nimi znajduje się dostatecznie sporo wolnej przestrzeni by swobodnie zawieszać ręczniki czy małe elementy garderoby. Grzejnik zwiększy swoją funkcjonalność po zamontowaniu grzałki elektrycznej. W ten sposób można zyskać całoroczną suszarkę.

 • Grzejnik łazienkowy FOKS szerokość 300 mm
  588,00 zł

  Model FOKS to jeden z reprezentantów nowoczesnych grzejników drabinkowych. Sama konstrukcja może się wydawać niezwykle prosta, ale mimo to przyciąga uwagę. Dzieje się tak za sprawą paneli grzewczych, które swym kształtem przypominają zszywkę biurową. Rozmieszczono je na prostokątnej ramie w czteroelementowych grupach. Ich liczba wzrasta wraz ze wzrostem wysokości grzejnika. Dzięki temu, iż panele zostały znacznie oddalone od ściany mokre tekstylia swobodnie mogą zwisać nie dotykając jej. Istnieje możliwość zamontowania grzałki elektrycznej, która daje możliwość korzystania z grzejnika jako suszarki przez okrągły rok, a nie tylko w sezonie grzewczym.

 • Grzejnik łazienkowy SPARK szerokość 300 mm
  405,00 zł

  Oryginalna konstrukcja grzejnika łazienkowego SPARK sprawia, że model ma „coś” w sobie. Solidna, prostokątna rama została połączona z rurkowymi profilami grzewczymi. Umieszczono je w jej wnętrzu po cztery w jednej grupie. Ilość grup uzależniona jest od wysokości urządzenia. W najniższym są dwie, zaś w najwyższym oferowanym w naszym sklepie – pięć. Grzejnik jest niezwykle funkcjonalny. Zarówno między samymi profilami, jak i ich grupami znajduje się dostatecznie dużo przestrzeni, by bez trudu mógł służyć jako wieszak na ręczniki lub suszarka. Tym bardziej, że opcjonalnie można dokupić do niego grzałkę elektryczną.

 • Grzejnik łazienkowy HERA szerokość 300 mm
  370,00 zł

  O wyjątkowości modelu HERA zadecydowało nieszablonowe ułożenie profili grzewczych (tj. lekko po ukosie). Należy jednak podkreślić, że grzejnik zachowuje swoją funkcjonalność (bez przeszkód można pozostawiać na nim do wysuszenia mokre tekstylia). Co ciekawe, zwiększy ją montaż grzałki elektrycznej. Dzięki niej bez względu na porę roku możesz np. dogrzać łazienkę. To bardzo przydatna opcja dla osób posiadających bardzo małe dzieci. Urządzenie nie zajmuje wiele miejsca dlatego świetnie się sprawdzi w pomieszczeniach o małej kubaturze.

 • Grzejnik łazienkowy CUBA szerokość 300 mm
  485,00 zł

  Grzejnik CUBA to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy pragną urozmaicić wygląd swojej łazienki. Nie dosyć, że będzie prawdziwą ozdobą ściany, zagwarantuje przyjemną temperaturę w pomieszczeniu to jeszcze posłuży jako wieszak na ręczniki. Dostępny jest w dziesięciu wariantach kolorystycznych. Istnieje również możliwość wyboru odpowiedniego wymiaru i mocy grzewczej. Co więcej, urządzenie współpracuje z grzałką elektryczną. Dzięki takiemu dodatkowemu rozwiązaniu przestaje się być zależnym od sezonu grzewczego.

 • Grzejnik łazienkowy TOMSQUARE wysokość 510 mm
  900,00 zł

  Geometryczna konstrukcja poziomego grzejnika Tomsquare sprawia, że idealnie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych m.in. w stylu art deco. Z pewnością zachwyci niejednego użytkownika Twojej łazienki. Cztery prostokątne ramy włożone jedna w drugą połączono cienkimi i subtelnie wyglądającymi rurkami. Całość dopełnia pozioma listwa znajdująca się w samym środku urządzenia. Możesz wybrać moc cieplną, szerokość i kolor urządzenia, które będą najbardziej Ci odpowiadać. Zachęcamy ponadto do zapoznania się z bliźniaczym modelem – mowa tu o grzejniku Filar, który również znaleźć można w naszym sklepie internetowym.

 • Grzejnik łazienkowy FILAR wysokość 530 mm
  925,00 zł

  Jeśli postanowiłeś zaaranżować łazienkę w nowoczesnym stylu idealnym dopełnieniem kompozycji będzie poziomy grzejnik Filar. Na jego konstrukcję składają się cztery stalowe prostokątne ramy włożone jedna w drugą. Zostały zespolone ze sobą cienkimi rurkami, dzięki czemu tworzą solidnie wyglądającą bryłę. W naszym sklepie urządzenie dostępne jest w 6 szerokościach i mocach oraz 10 wariantach kolorystycznych. Bez trudu dobierzesz je do kubatury pomieszczenia i potrzeb domowników. Bardzo zbliżonym do niego modelem jest grzejnik Tomsquare. Zachęcamy do zapoznania się również z nim.

 • Grzejnik łazienkowy ORLANDO szerokość 540 mm
  610,00 zł

  Grzejnik drabinkowy to jeden z najbardziej popularnych modeli kaloryferów do łazienki. Jeśli jednak taka konstrukcja wieje dla Ciebie nudą lub nie chcesz mieć tego co większość mamy na to rozwiązanie – grzejnik Orlando. Jego cechą charakterystyczną są fantazyjnie ułożone profile grzewcze o kwadratowym przekroju. Stanowią oddzielną płaszczyznę z ramą dzięki czemu urządzenie staje się bardziej przestrzenne. Warto zaznaczyć, że mimo oryginalnej budowy nie traci nic na swojej funkcjonalności – bez problemu może nadal pełnić rolę suszarki czy wieszaka i to bez żadnych dodatkowych elementów.

 • Grzejnik łazienkowy OSLO szerokość 540 mm
  590,00 zł

  Panele grzewcze w grzejniku Oslo zostały zamontowane na prostokątnej ramie w sposób asymetryczny tj. pod skosem. Jest on jednak na tyle delikatny, że nie zmniejsza funkcjonalności urządzenia. Dzięki odpowiednim przerwom między poszczególnymi grzałkami urządzenie bez żadnych przeszkód może służyć również jako wieszak czy suszarka. W naszym sklepie oferujemy 6 wariantów mocy do wyboru (liczba paneli zwiększa się wraz mocą). Każdy z nich dostępny jest w bogatej gamie kolorystycznej. Grzejnik będzie znakomicie pasował do łazienki z elementami drewnianymi lub betonowymi, urządzonej w stylu nowoczesnym lub minimalistycznym.

 • Grzejnik łazienkowy CASABLANCA szerokość 540 mm
  610,00 zł

  Czy prosty grzejnik łazienkowy może przykuwać uwagę? Oczywiście, że tak. Najlepszym tego dowodem jest prezentowany w tym miejscu model Casablanca. Na prostokątnej, bardzo stabilnej ramie osadzone zostały kwadratowe kolektory wygięte pod kątem 90° do przodu. Rozłożono je w sposób symetryczny zachowując przy tym odpowiednie odstępy tak, by grzejnik mógł również służyć jako wieszak czy suszarka. Zawieszenie wilgotnego ręcznika jest łatwe, proste i przyjemne. W dodatku nie będzie on dotykał ściany. Liczba kolektorów uzależniona jest od wysokości urządzenia. Dostępne jest w aż 6 wymiarach.

 • Grzejnik łazienkowy OTTAWA szerokość 540 mm
  610,00 zł

  Pionowy grzejnik łazienkowy Ottawa jest przykładem nowoczesnego, ale jednocześnie funkcjonalnego wzornictwa. Kwadratowe profile grzewcze zamontowane zostały dość nietypowo – pod skosem w sposób naprzemienny. Tworzą charakterystyczny zygzak. Należy zaznaczyć, że nie znajdują się z prostokątną ramą w jednej płaszczyźnie (są wygięte do przodu). Dzięki temu wilgotne tekstylia nie stykają się ze ścianą, na której zostało zamontowane urządzenie. Nietypowa konstrukcja nie umniejsza funkcji użytkowych – skos jest zauważalny, ale nie powoduje zsuwania się ręczników czy drobnych elementów garderoby.

 • Grzejnik łazienkowy SQUARE szerokość 530 mm
  1 062,00 zł

  Konstrukcja grzejnika łazienkowego Square jest niezwykle intrygująca. W prostokątnej stalowej ramie osadzono kolejne dwie ramy, a w nich następne itd. Przypomina lustrzane odbicie modelu Filar, który również dostępny jest w naszym sklepie internetowym (zachęcamy przy okazji do zapoznania się z nim). Geometryczna budowa urządzenia nieco ożywi minimalistyczną kompozycję pomieszczenia, ale jednocześnie zachowa z nim pełną harmonię. Dostępne jest w kilku wymiarach i bogatej kolorystyce. Na szczególną uwagę zasługują kolory: złoty, srebrny i czarny połysk. Zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Grzejnik łazienkowy CARACAS szerokość 530 mm
  645,00 zł

  Niezwykle prosty, ale ma coś w sobie – tak można podsumować w kilku słowach grzejnik Caracas. Bez dwóch zdań ozdobi łazienkę w stylu nowoczesnym, klasycznym czy glamour. Tym bardziej, że dostępny jest w sześciu wariantach kolorystycznych. Jeśli chodzi o jego konstrukcję to posiada pięć profili grzewczych dość szeroko rozłożonych na prostokątnej, solidnej ramie. Dzięki temu jest niezwykle funkcjonalny. Nie dosyć, że mokre ręczniki czy drobne elementy garderoby (np. skarpetki) nie będą dotykały ściany (profile grzewcze i rama to oddzielne płaszczyzny) to jeszcze grzejnik może pomieścić całkiem sporą ich ilość.

Planując remont lub projektując mieszkanie, bez wątpienia chcesz, aby olśniewało wyglądem, jak i posiadało funkcjonalne wyposażenie. Z pewnością więc przychodzą Ci na myśl tak uniwersalne rozwiązania, jak czarne grzejniki łazienkowe. Białe i chromowane warianty to także świetny wybór. Każdy z tych kaloryferów do suszenia ręczników i ogrzewania idealnie dopasuje się do nowoczesnych wnętrz. Ozdobne lub niestandardowe kształty sprawdzą się doskonale jako nietypowe elementy wystroju, ale również sposób na ocieplenie pomieszczenia. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Wysokiej klasy kaloryfery do łazienki

Przekonaj się, jak fantastyczne rozwiązania możesz znaleźć w przygotowanym asortymencie! Sprzedawane przez nas kaloryfery do łazienki to produkty wykonane z materiałów świetnej jakości, które zapewniają wysoką wydajność ogrzewania oraz wytrzymałość konstrukcji. Dostępne grzejniki ozdobne łazienkowe czarne, białe lub chromowane zachowają swój wygląd przez wiele lat i nawet pod wpływem wilgoci i suszenia ręczników utrzymają pierwotną barwę.

Jesteśmy przekonani, że wśród wielu modeli oraz wariantów kolorystycznych znajdziesz wyposażenie, które idealnie dopasuje się do Twojej łazienki. Sprawdź nasze atestowane chromowane, białe, złote czy czarne kaloryfery łazienkowe. Chroń pomieszczenie przed wilgocią i zapewnij sobie komfortową temperaturę. Postaw na wydajne, ekonomiczne rozwiązania, które pozwolą zaoszczędzić na rachunkach. Wybierz najlepszy grzejnik do suszenia ręczników dostępny w naszej ofercie już dzisiaj!

Dlaczego warto wybrać wasze grzejniki łazienkowe?

Nasze drabinkowe grzejniki łazienkowe wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, która gwarantuje ich długotrwałą wytrzymałość i zachowanie estetyki przez wiele lat. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii prezentowane produkty są energooszczędne, co pozwala na znaczące obniżenie kosztów ogrzewania. Dodatkowo oferujemy różnorodność wzorów i kolorów, co umożliwia idealne dopasowanie kaloryferów do stylu i aranżacji każdej łazienki. Klienci mogą również liczyć na fachowe doradztwo oraz wsparcie w doborze odpowiedniego modelu, co sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć rozwiązanie idealnie odpowiadające jego potrzebom i preferencjom.

Czy wasze kaloryfery pasują do różnych stylów wnętrz?

Nasza oferta grzejników łazienkowych obejmuje szeroki wybór nowoczesnych modeli, które pasują do różnorodnych aranżacji wnętrz. Oferujemy kaloryfery idealne zarówno do przestrzeni utrzymanych w duchu klasycznym, jak i nowoczesnym, dzięki czemu każdy klient może znaleźć produkt odpowiadający jego indywidualnym potrzebom. Prezentowane artykuły są dostępne w różnych kolorach i wzorach, co pozwala na stworzenie unikalnego i spersonalizowanego wyglądu łazienki. Niezależnie od tego, czy preferujecie Państwo minimalistyczne, eleganckie rozwiązania, czy też szukacie czegoś bardziej wyrazistego i nowoczesnego, oferowana armatura jest w stanie sprostać tym oczekiwaniom.

Jak powinno się montować i korzystać z waszych kaloryferów?

Nasze nowoczesne drabinkowe grzejniki łazienkowe są zaprojektowane z myślą o łatwości montażu i obsługi. Dostarczamy szczegółowe instrukcje montażu, które krok po kroku przeprowadzają przez cały proces instalacji, umożliwiając łatwe i szybkie zamontowanie kaloryfera w łazience. Nasze produkty są również zaprojektowane tak, aby ich użytkowanie było proste i intuicyjne, co sprawia, że klienci mogą cieszyć się komfortem i wygodą bez konieczności zgłębiania skomplikowanych instrukcji obsługi.

Jak dbać o grzejniki, aby służyły przez lata?

Zachowanie grzejników łazienkowych w dobrym stanie przez wiele lat wymaga regularnej konserwacji i odpowiedniej pielęgnacji. Kluczowym elementem jest regularne czyszczenie z kurzu i brudu, co pomaga w utrzymaniu ich wydajności i estetyki. Zalecamy stosowanie delikatnych środków czyszczących, które nie uszkodzą powierzchni kaloryfera. Dodatkowo zaleca się przestrzeganie rekomendacji producenta, co powinno zapewnić długotrwałą funkcjonalność i estetykę produktów.

Czy oferujecie gwarancję na grzejniki łazienkowe?

Tak, oferujemy gwarancję na drabinkowe grzejniki łazienkowe, co świadczy o naszym zaufaniu do jakości i trwałości produktów. Obejmuje ona wszelkie wady fabryczne oraz problemy związane z funkcjonowaniem, co daje klientom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji z zakupu. Okres gwarancyjny zależy od modelu i jest szczegółowo określony w dokumentacji produktu. W przypadku wystąpienia problemów nasz serwis zapewnia profesjonalną pomoc, co umożliwia szybką naprawę lub wymianę produktu.