×

Grzejniki dekoracyjne

 • Grzejnik łazienkowy OLIW 585 x 507 mm

  670,00 zł

  Dzięki geometrycznym kształtom grzejnik łazienkowy OLIW znakomicie wpisuje się w nowoczesne aranżacje (zwłaszcza w industrialne). Z pewnością doda wnętrzu blasku i elegancji, a nie jedną osobę zachwyci. Dzięki niemu w pomieszczeniu nie tylko zapanuje przyjemne ciepło, ale również jedna ze ścian zyska interesującą ozdobę. Urządzenie jest dostępne w aż dziesięciu wariantach kolorystycznych, dlatego każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.

 • Grzejnik łazienkowy NOWI wysokość 1216 mm

  1 120,00 zł

  Jeśli urządzasz swoją łazienkę w nowoczesnym stylu i szukasz oryginalnego grzejnika model NOWI na ścianie będzie prezentował się znakomicie. Bez trudu dobierzesz odpowiedni kolor, ponieważ dostępny jest w aż 10 wariantach. O niepowtarzalności tego urządzenia zadecydowała jego konstrukcja – składa się bowiem z pięciu połączonych ze sobą heksagonów zorientowanych pionowo. Mimo dość sporych rozmiarów sprawia wizualnie wrażenie bardzo subtelnego.

 • Grzejnik łazienkowy NOWI wysokość 1068 mm

  945,00 zł

  Grzejnik dekoracyjny NOWI składa się z czterech połączonych ze sobą sześciokątnych modułów. Co ciekawe zostały one ułożone w dwóch warstwach. Dzięki temu idealnie zaprezentuje się w industrialnych przestrzeniach czy loftach. Bez trudu wkomponujesz go w otoczenie, a to za sprawą bogatej palety barw. Należy zaznaczyć, że mimo swego nietypowego kształtu nie traci na właściwościach użytkowych – swobodnie można na nim przewiesić chociażby ręczniki.

 • Grzejnik łazienkowy NOWI wysokość 772 mm

  800,00 zł

  Niepowtarzalna, konstrukcja grzejnika (na którą składa się kilka połączonych ze sobą heksagonalnych modułów) sprawia, że będzie on prawdziwą perełką łazienek urządzonych w stylu industrialnym lub loftowym. Natomiast bogata paleta barw pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów dając im tym samym ogromne możliwości aranżacyjne. Dekoracyjny charakter grzejnika w żadnym stopniu nie utrudnia suszenia tekstyliów. Można też swobodnie przewiesić na nim np. szlafrok.

 • Grzejnik łazienkowy PISA szerokość 300 mm

  580,00 zł

  Prostokątna konstrukcja grzejnika łazienkowego PISA zdecydowanie przypadnie do gustu miłośnikom modernistycznego i eklektycznego stylu. Siedem profili grzewczych (w modelu, który posiada 700 mm wysokości jest ich pięć) ułożonych zostało asymetrycznie w sporym oddaleniu od siebie. Nie tworzą z ramą jednej płaszczyzny, dzięki czemu drobne elementy garderoby czy ręczniki zawieszone do wysuszenia nie przylegają do ściany. Do modelu można bez trudu podłączyć grzałkę elektryczną, dzięki której zyskujesz suszarkę pracującą niezależnie od sezonu grzewczego. Grzejnik dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

 • Grzejnik łazienkowy SPAL wysokość 700 mm

  580,00 zł

  Grzejnik drabinkowy SPAL, dostępny w 10 wariantach kolorystycznych, idealnie pasować będzie do łazienki urządzonej w nowoczesnym stylu. Składa z prostokątnej ramy i czterech płaskich paneli grzewczych podzielonych na dwie grupy, które dzieli spora odległość. Co ciekawe, wymienione elementy nie tworzą jednej płaszczyzny, co sprawia, że model można określić jako niebanalny. Dzięki takiej konstrukcji mokre tekstylia zawieszone do wysuszenia nie stykają się ze ścianą. Dokupując grzałkę elektryczną możesz używać tego grzejnika jako całorocznej suszarki.

 • Grzejnik łazienkowy SPAL wysokość 940 mm

  670,00 zł

  Wydawać by się mogło, że mamy tutaj do czynienia z prostym grzejnikiem drabinkowym. Nic bardziej mylnego. Wprawdzie posiada on prostokątną ramę, ale na szczególną uwagę zasługują panele. Zostały one podzielone na trzy dwuelementowe grupy, przy czym środkowa stanowi jedną płaszczyznę z ramą, a dwie pozostałe – osobną. Model występuje w aż 10 kolorach co znacznie wpływa na możliwości aranżacyjne pomieszczenia. Co istotne, grzejnik przystosowany jest do pracy z grzałką elektryczną, a zatem nawet w bardzo chłodne letnie dni w łazience będzie panowała przyjemna temperatura.

 • Grzejnik łazienkowy SPAL wysokość 1200 mm

  745,00 zł

  Model SPAL ma coś intrygującego w sobie, a to za sprawą paneli grzewczych. Posiada ich w sumie osiem – cztery są płaskie o prostokątnym przekroju, zaś drugie cztery w swym kształcie przypomina nieco duże zszywki biurowe. W dodatku podzielono je na cztery dwuelementowe grupy (płaskie profile znajdują się w środku) usadowione w sporej odległości od siebie. Grzejnik zatem nie tylko będzie stanowił ozdobę łazienkowej ściany, ale zachowuje swe funkcje użytkowe. Zwłaszcza, że może pracować we współpracy z grzałką elektryczną.

 • Grzejnik łazienkowy SPAL szerokość 300 mm

  880,00 zł

  Jeśli szukasz wąskiego, wysokiego, ale jednocześnie nowoczesnego grzejnika do łazienki to już go masz. Polecamy model SPAL. Niewątpliwą jego zaletą jest ciekawy design – prostokątna rama, na której znajdują się dwa rodzaje poziomych grzałek. Sześć z nich to płaskie panele o profilu prostokątnym osadzone wewnątrz ramy, a kolejne 6 tworzą oddzielną płaszczyznę. Umieszczone są naprzemienne po dwie sztuki. Urządzenie dostępne jest w kilku wymiarach, charakteryzujących się różną mocą. Dzięki temu model sprawdzi się w łazienkach o różnej kubaturze. Przystosowany jest również do pracy z grzałką elektryczną.

 • Grzejnik łazienkowy BALI szerokość 300 mm

  380,00 zł

  Grzejnik BALI zajmuje bardzo mało miejsca dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników niewielkich łazienek. W końcu każdy kawałek wolnej przestrzeni jest na wagę złota. Stabilna prostokątna rama oraz siedem płaskich profili (w modelu posiadającym 700 mm wysokości jest ich pięć) zamontowanych w jej wnętrzu stanowi jedną płaszczyznę. Mimo, iż panele grzewcze nie są ułożone poziomo można spokojnie na nich zawieszać ręczniki lub elementy garderoby. Między nimi znajduje się odpowiednia ilość wolnej przestrzeni, by czynność ta nie przysporzyła problemów. Urządzenie po dokupieniu specjalnej grzałki może działać jako grzejnik elektryczny.

 • Grzejnik łazienkowy LAZIO szerokość 300 mm

  500,00 zł

  To przykład grzejnika drabinkowego o bardzo nietypowym, ale ciekawym ułożeniu profili grzewczych. Im wyżej się znajdują tym wyższa jest przerwa pomiędzy nimi. Osadzone zostały wewnątrz prostokątnej ramy. Nie dosyć, że urządzenie zachowuje swe funkcje użytkowe (jest całkiem sporo miejsca do zawieszania mokrych czy wilgotnych tekstyliów) to w dodatku stanowi oryginalną ozdobę łazienkowej ściany. Świetnie się sprawdzi zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacjach. Dostępny jest w aż dziesięciu kolorach. Co więcej, może współpracować z grzałką elektryczną.

 • Grzejnik łazienkowy HERA szerokość 300 mm

  370,00 zł

  O wyjątkowości modelu HERA zadecydowało nieszablonowe ułożenie profili grzewczych (tj. lekko po ukosie). Należy jednak podkreślić, że grzejnik zachowuje swoją funkcjonalność (bez przeszkód można pozostawiać na nim do wysuszenia mokre tekstylia). Co ciekawe, zwiększy ją montaż grzałki elektrycznej. Dzięki niej bez względu na porę roku możesz np. dogrzać łazienkę. To bardzo przydatna opcja dla osób posiadających bardzo małe dzieci. Urządzenie nie zajmuje wiele miejsca dlatego świetnie się sprawdzi w pomieszczeniach o małej kubaturze.

 • Grzejnik łazienkowy CUBA szerokość 300 mm

  485,00 zł

  Grzejnik CUBA to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy pragną urozmaicić wygląd swojej łazienki. Nie dosyć, że będzie prawdziwą ozdobą ściany, zagwarantuje przyjemną temperaturę w pomieszczeniu to jeszcze posłuży jako wieszak na ręczniki. Dostępny jest w dziesięciu wariantach kolorystycznych. Istnieje również możliwość wyboru odpowiedniego wymiaru i mocy grzewczej. Co więcej, urządzenie współpracuje z grzałką elektryczną. Dzięki takiemu dodatkowemu rozwiązaniu przestaje się być zależnym od sezonu grzewczego.

 • Grzejnik łazienkowy TOMSQUARE wysokość 510 mm

  900,00 zł

  Geometryczna konstrukcja poziomego grzejnika Tomsquare sprawia, że idealnie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych m.in. w stylu art deco. Z pewnością zachwyci niejednego użytkownika Twojej łazienki. Cztery prostokątne ramy włożone jedna w drugą połączono cienkimi i subtelnie wyglądającymi rurkami. Całość dopełnia pozioma listwa znajdująca się w samym środku urządzenia. Możesz wybrać moc cieplną, szerokość i kolor urządzenia, które będą najbardziej Ci odpowiadać. Zachęcamy ponadto do zapoznania się z bliźniaczym modelem – mowa tu o grzejniku Filar, który również znaleźć można w naszym sklepie internetowym.

 • Grzejnik łazienkowy FILAR wysokość 530 mm

  925,00 zł

  Jeśli postanowiłeś zaaranżować łazienkę w nowoczesnym stylu idealnym dopełnieniem kompozycji będzie poziomy grzejnik Filar. Na jego konstrukcję składają się cztery stalowe prostokątne ramy włożone jedna w drugą. Zostały zespolone ze sobą cienkimi rurkami, dzięki czemu tworzą solidnie wyglądającą bryłę. W naszym sklepie urządzenie dostępne jest w 6 szerokościach i mocach oraz 10 wariantach kolorystycznych. Bez trudu dobierzesz je do kubatury pomieszczenia i potrzeb domowników. Bardzo zbliżonym do niego modelem jest grzejnik Tomsquare. Zachęcamy do zapoznania się również z nim.

 • Grzejnik łazienkowy ORLANDO szerokość 540 mm

  610,00 zł

  Grzejnik drabinkowy to jeden z najbardziej popularnych modeli kaloryferów do łazienki. Jeśli jednak taka konstrukcja wieje dla Ciebie nudą lub nie chcesz mieć tego co większość mamy na to rozwiązanie – grzejnik Orlando. Jego cechą charakterystyczną są fantazyjnie ułożone profile grzewcze o kwadratowym przekroju. Stanowią oddzielną płaszczyznę z ramą dzięki czemu urządzenie staje się bardziej przestrzenne. Warto zaznaczyć, że mimo oryginalnej budowy nie traci nic na swojej funkcjonalności – bez problemu może nadal pełnić rolę suszarki czy wieszaka i to bez żadnych dodatkowych elementów.

 • Grzejnik łazienkowy OSLO szerokość 540 mm

  590,00 zł

  Panele grzewcze w grzejniku Oslo zostały zamontowane na prostokątnej ramie w sposób asymetryczny tj. pod skosem. Jest on jednak na tyle delikatny, że nie zmniejsza funkcjonalności urządzenia. Dzięki odpowiednim przerwom między poszczególnymi grzałkami urządzenie bez żadnych przeszkód może służyć również jako wieszak czy suszarka. W naszym sklepie oferujemy 6 wariantów mocy do wyboru (liczba paneli zwiększa się wraz mocą). Każdy z nich dostępny jest w bogatej gamie kolorystycznej. Grzejnik będzie znakomicie pasował do łazienki z elementami drewnianymi lub betonowymi, urządzonej w stylu nowoczesnym lub minimalistycznym.

 • Grzejnik łazienkowy MEANDER szerokość 550 mm

  570,00 zł

  Na lekcji geografii m.in. można było się dowiedzieć , że meander to zakole rzeki. Już teraz nie powinna zatem dziwić nazwa prezentowanego grzejnika. Rzeczywiście jego prostokątna rama wraz z naprzemiennie zamontowanymi profilami grzewczymi (raz z prawej, raz z lewej strony) przypomina nieco rzeczne koryto. Ta niezwykle oryginalna konstrukcja świetnie komponować się będzie z minimalistyczną stylizacją łazienki. Urządzenie dostępne jest w aż 8 wariantach wysokościowych (im wyższy grzejnik tym większa liczba profili) i 10 kolorach. Dzięki temu sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Grzejnik łazienkowy OTTAWA szerokość 540 mm

  610,00 zł

  Pionowy grzejnik łazienkowy Ottawa jest przykładem nowoczesnego, ale jednocześnie funkcjonalnego wzornictwa. Kwadratowe profile grzewcze zamontowane zostały dość nietypowo – pod skosem w sposób naprzemienny. Tworzą charakterystyczny zygzak. Należy zaznaczyć, że nie znajdują się z prostokątną ramą w jednej płaszczyźnie (są wygięte do przodu). Dzięki temu wilgotne tekstylia nie stykają się ze ścianą, na której zostało zamontowane urządzenie. Nietypowa konstrukcja nie umniejsza funkcji użytkowych – skos jest zauważalny, ale nie powoduje zsuwania się ręczników czy drobnych elementów garderoby.

 • Grzejnik łazienkowy SQUARE szerokość 530 mm

  1 062,00 zł

  Konstrukcja grzejnika łazienkowego Square jest niezwykle intrygująca. W prostokątnej stalowej ramie osadzono kolejne dwie ramy, a w nich następne itd. Przypomina lustrzane odbicie modelu Filar, który również dostępny jest w naszym sklepie internetowym (zachęcamy przy okazji do zapoznania się z nim). Geometryczna budowa urządzenia nieco ożywi minimalistyczną kompozycję pomieszczenia, ale jednocześnie zachowa z nim pełną harmonię. Dostępne jest w kilku wymiarach i bogatej kolorystyce. Na szczególną uwagę zasługują kolory: złoty, srebrny i czarny połysk. Zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Grzejnik łazienkowy CARACAS szerokość 530 mm

  645,00 zł

  Niezwykle prosty, ale ma coś w sobie – tak można podsumować w kilku słowach grzejnik Caracas. Bez dwóch zdań ozdobi łazienkę w stylu nowoczesnym, klasycznym czy glamour. Tym bardziej, że dostępny jest w sześciu wariantach kolorystycznych. Jeśli chodzi o jego konstrukcję to posiada pięć profili grzewczych dość szeroko rozłożonych na prostokątnej, solidnej ramie. Dzięki temu jest niezwykle funkcjonalny. Nie dosyć, że mokre ręczniki czy drobne elementy garderoby (np. skarpetki) nie będą dotykały ściany (profile grzewcze i rama to oddzielne płaszczyzny) to jeszcze grzejnik może pomieścić całkiem sporą ich ilość.

Już dziś zadbaj o to, aby Twój dom wyróżniał się wyjątkowym wystrojem! Postaw na wydajne ogrzewanie, jakie zapewni kupiony w naszym sklepie online kaloryfer ozdobny. Wybierz czarny, biały lub złoty dekoracyjny grzejnik do salonu, korytarza czy jadalni i ciesz się komfortem termicznym oraz nowoczesnym wykończeniem mieszkania. Oferowane produkty to doskonałe rozwiązanie, które sprawi, że zwiększenie temperatury w pomieszczeniach stanie się tańsze i szybsze. Starannie zaprojektowana konstrukcja została stworzona tak, aby zachwycać swoim kształtem i gwarantować dobrą cyrkulację ciepła. Zapoznaj się z naszym asortymentem!

Kaloryfer ozdobny do salonu i kuchni

Decydując się na produkty z prezentowanej oferty, wybierasz najwyższą jakość oraz sprawdzone rozwiązania. Nasze grzejniki dekoracyjne przeszły procedury, po których przyznano im niezbędne atesty i certyfikaty potwierdzające ich niezawodność. Dzięki swoim geometrycznym kształtom, a także w wielu przypadkach symetrycznym konstrukcjom, mają dużą powierzchnię grzewczą oraz doskonale wyglądają. Za sprawą odpowiednio dobranego ozdobnego kaloryfera do salonu podkreślisz swój wyjątkowy gust. Sprawdź czarny, srebrny, złoty czy antracytowy model i zobacz, który najlepiej pasuje do pomieszczenia.

Zaufaj sprawdzonym produktom, które pozwolą Ci na wydajne i ekonomiczne ogrzewanie. Postaw na połączenie skuteczności z walorami dekoracyjnymi kaloryfera. Już dziś zamów do swojego domu nowy grzejnik ozdobny czarny, którego uniwersalna barwa będzie komponowała się z każdym wystrojem. Zapraszamy!