×

Popularne produkty

 • Grzejnik łazienkowy BOSTON wysokość 290 mm
  740,00 zł

  Planujesz remont łazienki i nie możesz się zdecydować, który styl wybrać? Nic dziwnego, bo jest ich całkiem sporo: rustykalny, vintage, skandynawski, minimalistyczny, nowoczesny, tradycyjny… Mamy jednak dla Ciebie dobrą informację – możesz już teraz zdecydować się na grzejnik. Polecamy model Boston. Niezależnie bowiem od aranżacji wnętrza zawsze prezentuje się na ścianie niezwykle efektownie i nie przyćmiewa pozostałych elementów wyposażenia. Dzieje się tak za sprawą linearnej, harmonijnej konstrukcji. Musisz tylko dobrać odpowiednią jego moc (a tym samym wymiary) do kubatury pomieszczenia.

 • Grzejnik łazienkowy BRISTOL szerokość 300 mm
  610,00 zł

  Płaskie lamele zorientowane pionowo zostały osadzone na prostokątnej stabilnej ramie. Zachowane zostały pomiędzy nimi małe przerwy (nie tworzą płyty). Tak pod względem konstrukcyjnym prezentuje się grzejnik Bristol. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej znakomicie zaprezentuje się w każdej łazience. Bez trudu dobierzesz odpowiednią strukturę, by współgrał z pozostałym wyposażeniem pomieszczenia. Nie ma niestety możliwości zawieszenia na nim np. ręcznika czy szlafroka, ale nic nie stoi na przeszkodzie by dokupić specjalny wieszak (nie jest on elementem zestawu).

 • Grzejnik łazienkowy TOKIO wysokość 700 mm
  625,00 zł

  Grzejnik do łazienki Tokio dostępny jest w aż sześciu wysokościach o różnej mocy grzewczej. W związku z tym idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. W tym miejscu prezentujemy najniższy z nich. Posiada cztery profile grzewcze zamontowane w dwóch grupach na prostokątnej ramie. Pomiędzy nimi znajduje się dostatecznie sporo miejsca, by urządzenie mogło służyć nie tylko do zapewnienia odpowiedniej temperatury w łazience, ale również jako wieszak np. na szlafrok lub suszarka na wilgotny ręcznik. Ciekawa kolorystyka oraz konstrukcja sprawia, że idealnie pasuje zarówno to nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji.

 • Grzejnik łazienkowy ORLANDO szerokość 540 mm
  610,00 zł

  Grzejnik drabinkowy to jeden z najbardziej popularnych modeli kaloryferów do łazienki. Jeśli jednak taka konstrukcja wieje dla Ciebie nudą lub nie chcesz mieć tego co większość mamy na to rozwiązanie – grzejnik Orlando. Jego cechą charakterystyczną są fantazyjnie ułożone profile grzewcze o kwadratowym przekroju. Stanowią oddzielną płaszczyznę z ramą dzięki czemu urządzenie staje się bardziej przestrzenne. Warto zaznaczyć, że mimo oryginalnej budowy nie traci nic na swojej funkcjonalności – bez problemu może nadal pełnić rolę suszarki czy wieszaka i to bez żadnych dodatkowych elementów.

 • Grzejnik łazienkowy TOMSQUARE wysokość 510 mm
  900,00 zł

  Geometryczna konstrukcja poziomego grzejnika Tomsquare sprawia, że idealnie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych m.in. w stylu art deco. Z pewnością zachwyci niejednego użytkownika Twojej łazienki. Cztery prostokątne ramy włożone jedna w drugą połączono cienkimi i subtelnie wyglądającymi rurkami. Całość dopełnia pozioma listwa znajdująca się w samym środku urządzenia. Możesz wybrać moc cieplną, szerokość i kolor urządzenia, które będą najbardziej Ci odpowiadać. Zachęcamy ponadto do zapoznania się z bliźniaczym modelem – mowa tu o grzejniku Filar, który również znaleźć można w naszym sklepie internetowym.