×

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej produktów i akcesoriów dla Twojego domu. Jesteśmy prężnie rozwijającą się marką. Nieustannie dążymy do najwyższego standardu i realizacji zamówień. Jesteśmy wiarygodnym partnerem.

pudla.jpg

Klienci stają się coraz bardziej świadomi cen, a my jako jako nowoczesny sklep internetowy staramy się o zadowolenie każdego klienta ceną i jakością produktu. Oferujemy szeroki asortyment grzejników łazienkowych które nie są już tylko i wyłącznie źródłem ciepła. Coraz częściej możemy się spotkać z grzejnikiem na ścianie jako element dekoracyjny lub pełniący funkcje suszarki na ręczniki. Oferowane przez nas grzejniki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych od wiodących polskich producentów. 

Kim jesteśmy?

Sklep internetowy odkryjdom.pl to profesjonalna firma wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej jako JK INVEST Jakub Kądziołka z siedzibą w Chełmcu przy ul. Krótka 21j, zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną.

Wszystkie nasze produkty są od polskich producentów o najwyższej jakości. Działamy na terenie całego kraju. Na rynku istniejemy od początku 2021 roku. Mimo młodego wieku jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, szanując ich czas i pragnąc zapewnić im maksymalną wygodę, prowadzimy wyłącznie sprzedaż wysyłkową. Pozwala nam to obniżać koszty działalności i oferować naszym klientom produkty po atrakcyjniejszej cenie.

kurier.jpg

Co oferujemy?

Wszystkim naszym klientom oferujemy wysokiej jakości produkty w prawdopodobnie najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku jakość=cena. Współpraca z firmami kurierskimi o ugruntowanej pozycji na polskim rynku sprawia, że nasze przesyłki docierają do najdalszych zakątków kraju. Mamy pewność że każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie, a nasze produkty spełnią wszystkie jego oczekiwania. 

Oprócz samych tylko produktów, wszystkim naszym klientom oferujemy wysokiej jakości obsługę zarówno przed jak i po sprzedażową. Przed dokonaniem zakupu z chęcią doradzimy i podpowiemy co najlepiej sprawdzi się w Państwa wnętrzu a po transakcji bez problemu pomożemy z montażem produktu drogą mailową lub telefoniczną - nasz zespół każde zamówienie traktuje indywidualną uwagą a zadowolenie klienta to dla nas priorytetem

Dlaczego my?

Mimo krótkiego okresu na polskim rynku w naszym zespole znajdujemy wielu doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin pracy. Oferujemy Państwu gwarancję ceny co do jakości. Oznacza to że bez obaw mogą Państwo zakupić produkty będąc pewnym że produkty są atrakcyjne cenowo, a za ich jakość gwarantujemy - dając możliwość zwrotu towaru do 14 dni jeśli nie spełni on Państwa oczekiwań.